​​Často kladené otázky

Frequently Asked Questions

Ako vieme spolupracovať?

Stačí mi napísať a dohodneme si krátky online hovor zdarma, kde si prejdeme Vaše zámery a témy, kt. by sme sa mohli venovať v prípade našej spolupráce. Je dôležité, aby sme si sadli nielen ľudsky, ale aj energeticky. V opačnom prípade to nebude fungovať a takúto spoluprácu nebude možné zrealizovať.

Ponúkate skupinové seansy alebo worshopy?

Áno, na mojom facebookovom a instagramovom profile pravidelne upozorňujem na plánované worshopy, alebo seansy, pretože verím na silu skupiny, ako aj to, že všetci máme tú schopnosť sa inšpirovať navzájom. Momentálne prebieha online wellness výzva s názvom "Žiarime s Ali", kde sa venujeme téme sebalásky, starostlivosti o seba a svoju pleť, ako aj zapálenia toho svetielka v sebe :)

Je potrebné sa pripraviť na session/terapiu/konzultáciu so mnou?

Nie. Všetky naše sessions prebiehajú online cez zoom, kde Vám link pošlem ešte pred začatím spomínanej session. Jediné čo potrebujete je mať priestor a kľud, mobilné zariadenie a pripojenie na internet.

Ako prebieha samotná session/terapia?

Vždy na začiatku každej terapie sa Vás opýtam otázku: "Akú tému si želáte otvoriť" do ktorej sa spoločne ponoríme. 
V prípade energetickej terapie to platí niekoľkonásobne - keďže počas tejto session vieme naraz odstrániť niekoľko blokád, negat. emócií, tráum a zranení už na prvom sedení (môže ísť až o 20-30 príkladov).

​Čo sa deje po terapii? 

Obdržíte Vašu nahrávku, ktorá je určená iba Vám, pre sebaliečenie, ako aj ďalší posun. K tejto nahrávke sa viete pravidelne vracať. Môžete tam nájsť rôzne hodnotné postehy a uvedomenia.
Zostávame v spojení aj po samotnej session.

Môžem na terapii riešiť aj témy môjho rod. príslušníka poprípade partnera?

V prípade, že máte malé dieťa, ktoré trpí nejakým negat. zážitkom alebo traumou a Vy ste jeho mamka - tak je možné sa dohodnúť na terapii priamo s Vami - ako mamkou. V inom prípade to bohužiaľ nie je možné. V prípade témy iného rodinného príslušníka alebo partnera to nie je možné (pri terapii pracujeme len s Vašim energ. poľom, mám Váš súhlas) a preto sa pozeráme na Vaše témy, ktoré sú určené priamo Vám. Ak by mal partner/ka záujem sa pozrieť na svoje vlastné témy, je potrebné si dohodnúť samostatnú session.

Jedná sa o veštenie?

Nie, nejedná sa o veštenie.
Sama verím na to, že každý deň sa môžeme rozhodnúť začať odznova, preto neponúkam tieto služby.