O mne

Beauty and Mental Wellness Therapist

Moje online služby poskytujem od roku 2021, pracujem zatiaľ hlavne cez individuálne spolupráce jeden na jedného. Pracujem s mužmi aj ženami. Verím na to, že bez ohľadu na to, aké karty sme dostali do rúk, stále máme možnosť si svoj život tvoriť a prispôsobovať podľa vlastných prianí a štandardov.


Ako EST Terapeutka a beauty vedomá žena môžem povedať, že bez ohľadu na to, kde presne žijeme, skadiaľ pochádzame, alebo, čo robíme, každý jeden z nás sa snaží nájsť naplnenie v živote, pokoj, zdravie, lásku, ako aj work-life balance.

Mojim klientom pomáham tvoriť a nájsť si zdravší, naplnenejší a šťastnejší život a vybudovať si ho presne taký, aký si ho sami želajú.

Alena-18_edited.jpg
 

K terapiám som sa dostala z vlastného presvedčenia, keďže som si potrebovala tiež pomôcť na mojej životnej ceste - prekonala som niekoľko zdravotných komplikácií a ťažké akné, ako aj burnoutov (syndrómov vyhorenia) a pochopila som, že na moje sebaliečenie potrebujem ísť hlbšie do môjho podvedomia, ktoré nás ovplyvňuje oveľa viac, ako sme si niekedy ochotný pripustiť.